KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
Ze względów bezpieczeństwa zapisujemy Twój adres IP: 54.156.42.165.
Twój wpis zostanie opublikowany po sprawdzeniu go przez administratora strony
74 entries.
Edytka i Bartek
Zespół "Power" cóż tu dużo mówić? Po prostu pierwsza klasa, wysoki poziom wokalny i muzyczny, muzyka dla każego, świetne prowadzenie wesela, byliśmy jako goście a za kilka latek zagracie na naszyn :) Pozdrawiamy gorąco , tak trzymać!!!
GOSIA i PAWEŁ
Dziękujemy serdecznie za oprawę muzyczną na naszym weselu 14.01.2012r. Chłopaki jesteście godni polecenia do dziś wspominamy zabawy, które prowadziliście, oraz piosenki, które wszystkim się podobały i świetnie się przy nich bawiło. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych zabawach lub na innym weselu prowadzonym przez Was zespół :)
Sandra i Grześ
Bawiliśmy się na weselu przy muzyce waszego zespołu i musimy wystawić opinie dla innych.Zespół godny polecenia!!! muzyka dla wszystkich , fajne prowadzenie zabaw dużo śmiechu i dobrego humoru :) Pozdrawiamy i do zobaczenia na pewno na naszym weselu :)
Ola i Marcin
Dziękujemy ślicznie za wkład w nasz dzień. Polecam wszystkim naszym znajomym i pewnie za niedługo gdzieś się spotkamy pozdrawiamy.
Adam
Mieliśmy wesele 14.08.2010 i po prostu było super a słyszałem dużo zespołów na weselach na balach sylwestrowych a na balach słucham już 10 lat i oni są na mojej liście nr.1 i dużo pieniążków nie biorą polecam.PS: nawet moim ciotką i babką się podobało.
Sandra i Michał
witamy!Mielismy wesele 16.10.10 Bardzo chcielismy Wam podziekowac za bardzo udane wesele!Jestescie fenomenalni!Wojtek wspanialy glos,Jacek przepieknie gra na saksofonie!Zabawy rewelacyjne!A "woźnica" jest wspominany do dzisiaj ;-) Naprawde bardzo sie cieszymy ze graliscie u nas na weselu,wspaniale prowadzenie na calej zabawie i swietny humor!!!Ale mysle ze bylo to widac po gosciach ze im sie podobalo,pelen parkiet a puste stoly mowily same za siebie ;-) Naprawde bardzo Wam dziekujemy!Zyczymy Wam samych sukcesow i mamy nadzieje ze spotkamy sie jeszcze na nie jednej imprezie !!!
Lucyna i Marcin
Dziękujemy Wojtku i Jacku za bardzo udane Wesele :) Nasi goście jak również i my byliśmy ogromnie zadowoleni. Dziękujemy Wam bardzo i pozdrawiamy :):)
Jola i Piotrek
Bardzo dziękujemy za stworzenie rewelacyjnej atmosfery tanecznej! Goście świetnie się bawili dzięki wspaniałej ofercie muzycznej zespołu i wspaniałemu poczuciu humoru członków zespołu. Bardzo gorąco polecamy!!!...
Ilona i Krzysztof
zespól grał na weselu naszej córki -cudnie bawią gości,muzyka urozmaicona -przy stołach pustki bo wszyscy byli na parkiecie.Ogromnie dziękujemy wam za stworzenie naszym dzieciom cudnego wesela.A nasz ulubiony utwór jak w oryginale raz jeszcze dziękujemy i gorąco polecamy
Sebastian Gosia
Jak by to podsumować w jednym zdaniu...JESTEŚCIE REWELACYJNI!, nic dodać nic ująć :) Dziękujemy bardzo i polecamy wszystkim! :)