KSIĘGA GOŚCI

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
Ze względów bezpieczeństwa zapisujemy Twój adres IP: 54.156.42.165.
Twój wpis zostanie opublikowany po sprawdzeniu go przez administratora strony
74 entries.
Ania Więcek z domu Szczypka
Świetny zespół, zabawny, potrafi prowadzić zabawy, idzie na ustępstwa i życzenia nie zawsze trzeźwo myślących gości weselnych. Godny polecenia z doświadczenia ;-) Pozdrawiam
Ewelina i Piotrek 14.09.2013
Będzie się działo, będzie zabawa.. z Zespołem Power do białego rana! Profesjonaliści z niesamowitym poczuciem humoru. Grają muzykę wszystkich pokoleń. Bawią gości do łez. Współpraca z nimi to sama przyjemność! Po prostu bardzo wysoka jakość w niskiej cenie Nie mają konkurencji bo są najlepsi!!Rezerwuj za nimi inni Cię wyprzedzą! Serdecznie pozdrawiamy Wojtka i Jacka, i dziękujemy za to,że grali na naszym weselu!!
Patrycja i Michał
Dzięki za udane wesele :) Wszyscy goście się bawili do białego rana przy najlepszych hitach!!! Zdecydowanie polecamy!
Ewa
ZESPÓL POWER - jak dla mnie świetny zespół, naprawdę goście jak i również my wybawiliśmy sie za wszystkie czasy !! Jestescie super :) Pozdrawiamy Ekipe :) Ewa i Rafał
maturzystka
Witam! Zespół grał na naszej studniówce, zabawa była znakomita. Wszyscy bawili się do białego rana. Mili Panowie z zespołu, wiedzieli co zagrać, aby rozkręcić uczestników :) interesy z nimi to czysta przyjemność, polecam 
Kamil i Pati
Super Kapela :) świetne prowadzona zabawa weselna , dobrany repertuar :) dziękujemy za dobrą zabawę.Pozdrawiamy
Anna i Roman 06.10.12
Dziękujemy bardzo że graliście na naszym weselu zabawa była przednia jesteśmy bardzo zadowoleni goście również śmiało możemy polecić wszystkim szukającym zespołu na każdy rodzaj uroczystości. Pozdrowienia od starościnki.
Malwina & Nikodem
Dziękujemy za wspólną zabawę, na weselu w dniu 22.09.2012r. :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, a goście wspominają dobrą zabawę, serdecznie polecamy :)
Krystian, Tomasz, Kasia i Dorotka
Dziękujemy zespołowi za świetny dancing w Ustroniu 5.08. 12 , muzyka dla każdego, bardzo przyjemny wokal obu panów no i saksofon sprawił że długo zapamiętamy Wasz zespół. p.s. zapraszamy do Częstochowy :)
Magdalena
Mieliśmy okazje bawić się na 2 weselach grupy POWER i za każdym razem było świetnie. Goście bardzo dobrze się bawili,muzyka bardzo fajna, dla każdego.Bardzo śmieszne i nietypowe zabawy,również dla dzieci.Jak najbardziej polecamy!!!!